Partnerzy

 

KOMIZ

 

Opis firmy

Firma Komiz to efekt wielu lat doświadczeń w dziedzinie sterowników do kotłów centralnego ogrzewania, które wyniosły firmę na czoło producentów stawiających sobie za główny cel ochronę środowiska naturalnego poprzez zmniejszenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Kotły

Najnowszym osiągnięciem Komizu są ekologiczne kotły na paliwa stałe oraz pellet, spełniające wymogi dotyczące ekoprojektu (ecodesignu) UE 1189/2015. Innowacyjny proces spalania dzięki rozwiązaniom konstrukcyjnym i technologicznym chronionych patentem nr 216269 powodują , iż piece są praktycznie bezdymne. Posiadają atesty najwyższej 5 klasy wg normy PN EN 303-5:2012, nie tylko w zakresie cieplno-emisyjnym ale także bezpieczeństwa użytkowania.

 

 

 • Czyste powietrze dzięki technologii spalania bezpyłowego
 • Prawie bezobsługowa praca dzięki automatycznej zapalarce
 • Zgodność z najnowszymi przepisami potwierdzona badaniami

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ekologiczny kocioł na pellet Sztoker BIO

 

 

 

SOLARY

 

Automatyka systemów solarnych firmy Komiz umożliwia w pełni automatyczne sterowanie domowymi instalacjami grzejnymi bazującymi na panelach solarnych.

System zarówno steruje samym procesem jak i zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

 

 

 • Oszczędności na kosztach ogrzewania wody użytkowej
 • Wysoka sprawność uzyskana dzięki nowoczesnej konstrukcji
 • Bezpieczeństwo – dzięki zastosowaniu unikalnej metody zabezpieczenia przed przegrzaniem
 • Skuteczność – skuteczna praca od wschodu do zachodu słońca

 

 

 

 

 

 

 

 

TWEETOP

 

Opis firmy

Od początku działalności celem firmy Tweetop było wprowadzenie na polski rynek innowacyjnego urządzenia do rekuperacji, które wyróżniało by się zarówno pod kątem technologicznym jak i funkcjonalnym. Innowacyjna i energooszczędna technologia zapewnia maksymalny komfort pod względem ilości powietrza, chłodu oraz ciepła w Twoim domu.

Produkty

Rekuperatory z serii EcoVent Recu  to energooszczędne centrale wentylacyjne stosowane do wymiany powietrza przy jednoczesnym odzysku jego ciepła. Centrale kontrolują proces cyrkulacji wewnątrz budynku oraz pozwalają na dostosowanie jego intensywności do potrzeb użytkowników. Urządzenie zapewnia nieprzerwany dopływ świeżego powietrza do wnętrza budynku, jednocześnie usuwając powietrze zużyte i wilgoć z pomieszczeń.

Automatyka zastosowana w centralach wentylacyjnych EcoVent Recu to przejrzystość i niezawodność w działaniu, a intuicyjna i prosta obsługa czyni ją przyjazną użytkownikowi. Zaś zdalna obsługa pozwala na pełną kontrolę z różnych poziomów dostępu

Kupując produkty Tweetop  klienci zyskują nie tylko wentylację, ale również zdrowe i świeże powietrze.

 

 Rekuperator

   

 

 • Wysoki komfort użytkowania dzięki cichej pracy
 • Czyste powietrze w Twoim domu
 • Oszczędności w kosztach ogrzewania

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                   Rekuperator EcoVent Recu

 

 

HABA

 

Opis firmy

Firma HABA RL istnieje na rynku od 1993 roku. Jest liderem w produkcji oczyszczalni ścieków oferującym oczyszczalnie biologiczne, które zapewniają znacznie efektywniejsze oczyszczenie wody od standardowych oczyszczalni. Ponadto woda oczyszczona w takie instalacji może być powtórnie wykorzystywana do podlewania roślin, co czyni ją neutralną dla zachowania równowagi w polityce wodnej danego obszaru.

Produkty

Firma HABA RL dzięki innowacyjnym technologiom była w stanie wypuścić na rynek wyjątkowe w skali globalnej bezzapachowe oczyszczalnie biologiczne, będą w forpoczcie nowego trendu ekologicznego, który zaczął się rozwijać w XXI w.

Ważną zaletą oczyszczalni biologicznych jest znacznie lepsze oczyszczanie. Co za tym idzie - urządzenia te nie zanieczyszczają gleby i wód powierzchniowych, co z kolei jest słabą stroną oczyszczalni drenażowych. Z dobrze działającej oczyszczalni biologicznej wypływa woda bez zapachu, przypominająca wodę z kranu. Pozwala to nawadniać oczyszczonymi ściekami rośliny w ogrodzie, co ogólnie wpływa na zmniejszenie ilości zużytej wody. Ma to niebagatelne znaczenie dla utrzymania równowagi hydrologicznej w czasach coraz częstszych susz.

 

 • Praca bezzapachowa
 • Oszczędność wody dzięki możliwości nawadniania roślin wodą oczyszczoną
 • Możliwość wkomponowania oczyszczalni w strefę rekreacyjną

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekt graficzny oczyszczalnie przydomowej HABA RL

Please publish modules in offcanvas position.