Elektromiz

Firma Elektro-Miz z Pleszewa jest wieloletnim klientem i partnerem Esember dla której to zrobiliśmy rozwiązanie sprzętowo-informatyczne do zdalnego monitorowania różnorakich urządzeń (np. kocioł CO, szafa, pomieszczenie gospodarcze) wykorzystując najnowocześniejsze technologie zarówno od strony sprzętowej jak i informatyczne. Jesteśmy również odpowiedzialni za integrację systemu z urządzeniami dostarczanymi przez Elektr-Miz oraz jego całościowym utrzymaniem.

 

Haba

Dla firmy Haba z Grodziska Wielkopolskiego w oparciu o moduł mSafeIT oraz portal Nefele opracowaliśmy i wdrożyliśmy rozwiązanie sprzętowo-informatyczne do zdalnego monitorowania innowacyjnych przydomowych oczyszczalni ścieków oferowanych przez Habę. Jesteśmy również odpowiedzialni za całościowym utrzymanie rozwiązania.

 

Fibaro

Esember jest oficjalnym partnerem Fibaro integrującym system wiodącego na świecie producenta inteligentnego domu z innymi produktami klientów i partnerów Esembera, jak Elektro-Miz, Haba czy SmartVent.

FIBARO to globalna marka działająca w branży Internetu Rzeczy (IoT), dostarczająca rozwiązania z zakresu automatyki budynkowej. Jesteśmy częścią wielkiego ekosystemu partnerskiego Fibaro składającego się z dystrybutorów, resellerów, instalatorów całym świecie

Jesteśmy również odpowiedzialni za integrację systemu inteligentnego domu Fibaro z urządzeniami klientów i partnerów Esember jak Elektromiz czy SmartVent.

Please publish modules in offcanvas position.