Spółka Esember zajmuje się wsparciem inżynierskim producentów urządzeń elektronicznych na etapie opracowania lub modernizacji urządzeń. Specjalizuje się w integrowaniu systemów sterowania z systemami zdalnego dostępu.

Jedną z usług oferowanych przez Esember jest integracja urządzeń sterujących automatyką z systemem FIBARO, dzięki czemu użytkownicy systemu Nefele dostarczanego przez Esember są wstanie korzystać z szeregu przyjaznych środowisku produktów inteligentnego domu.

Przedstawiamy poniżej naszych partnerów oraz ich ofertę zintegrowaną z rozwiązaniami Esember.

Komiz

Opis firmy

Firma Komiz to efekt wielu lat doświadczeń w dziedzinie sterowników do kotłów centralnego ogrzewania, które wyniosły firmę na czoło producentów stawiających sobie za główny cel ochronę środowiska naturalnego poprzez zmniejszenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Kotły

Najnowszym osiągnięciem Komizu są ekologiczne kotły na paliwa stałe oraz pellet, spełniające wymogi dotyczące ekoprojektu (ecodesignu) UE 1189/2015. Innowacyjny proces spalania dzięki rozwiązaniom konstrukcyjnym i technologicznym chronionych patentem nr 216269 powodują , iż piece są praktycznie bezdymne. Posiadają atesty najwyższej 5 klasy wg normy PN EN 303-5:2012, nie tylko w zakresie cieplno-emisyjnym ale także bezpieczeństwa użytkowania.

  • Czyste powietrze dzięki technologii spalania bezpyłowego dzięki automatycznej zapalarce
  • Prawie bezobsługowa praca dzięki automatycznej zapalarce
  • Zgodność z najnowszymi przepisami potwierdzona badaniami

Ekologiczny kocioł na pellet Sztoker BIO


SmartVent

Opis firmy

Od początku działalności celem firmy SmartVent było wprowadzenie na polski rynek innowacyjnego urządzenia do rekuperacji, które wyróżniało by się zarówno pod kątem technologicznym jak i funkcjonalnym. Innowacyjna i energooszczędna technologia zapewnia maksymalny komfort pod względem ilości powietrza, chłodu oraz ciepła w Twoim domu.

Produkty

Rekuperatory z serii SmartBOX opracowane przez SmartVent to energooszczędne centrale wentylacyjne stosowane do wymiany powietrza przy jednoczesnym odzysku jego ciepła. Centrale kontrolują proces cyrkulacji wewnątrz budynku oraz pozwalają na dostosowanie jego intensywności do potrzeb użytkowników. Urządzenie zapewnia nieprzerwany dopływ świeżego powietrza do wnętrza budynku, jednocześnie usuwając powietrze zużyte i wilgoć z pomieszczeń.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom urządzenia te charakteryzują się niespotykanym wśród konkurencji w tej klasie cenowej wyciszeniem (tylko 38 db) przy zachowaniu wszystkich potrzebnych funkcji. Centrale wentylacyjne SMARTBOX to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia tego typu na rynku.

Kupując produkty SmartVent  klienci zyskują nie tylko wentylację, ale również zdrowe i świeże powietrze dzięki zastosowaniu filtrów antysmogowych z barierą antyzapachową, maty z zabezpieczeniem antybakteryjnym Microban, jak i funkcji jonizacji usuwającej wirusy i bakterie.

  • Wysoki komfort użytkowania dzięki cichej pracy
  • Czyste powietrze w Twoim domu
  • Oszczędności w kosztach ogrzewania

Rekuperator Smartbox


Haba RL

Opis firmy

Firma HABA RL istnieje na rynku od 1993 roku. Jest liderem w produkcji oczyszczalni ścieków oferującym oczyszczalnie biologiczne, które zapewniają znacznie efektywniejsze oczyszczenie wody od standardowych oczyszczalni. Ponadto woda oczyszczona w takie instalacji może być powtórnie wykorzystywana do podlewania roślin, co czyni ją neutralną dla zachowania równowagi w polityce wodnej danego obszaru.

Produkty

Firma HABA RL dzięki innowacyjnym technologiom była w stanie wypuścić na rynek wyjątkowe w skali globalnej bezzapachowe oczyszczalnie biologiczne, będą w forpoczcie nowego trendu ekologicznego, który zaczął się rozwijać w XXI w.

Ważną zaletą oczyszczalni biologicznych jest znacznie lepsze oczyszczanie. Co za tym idzie – urządzenia te nie zanieczyszczają gleby i wód powierzchniowych, co z kolei jest słabą stroną oczyszczalni drenażowych. Z dobrze działającej oczyszczalni biologicznej wypływa woda bez zapachu, przypominająca wodę z kranu. Pozwala to nawadniać oczyszczonymi ściekami rośliny w ogrodzie, co ogólnie wpływa na zmniejszenie ilości zużytej wody. Ma to niebagatelne znaczenie dla utrzymania równowagi hydrologicznej w czasach coraz częstszych susz.

  • Praca bezzapachowa
  • Oszczędność wody dzięki możliwości nawadniania roślin wodą oczyszczoną
  • Możliwość wkomponowania oczyszczalni w strefę rekreacyjną

Projekt graficzny oczyszczalni przydomowej HABA RL